کلینیک زیبایی دنیا تجاسم

با اسکین کر میلیونر شو!

با اسکین کر میلیونر شو!

ویدئو معرفی دوره

جهت مشاهده ویدئو، دکمه پخش را انتخاب نمایید.

این روزا آدما بیش از گذشته برای خودشون وقت میذارن ،برا خودشون خرج میکنن، به خودشون بیشتر توجه میکنن و خلاصه اینکه به این نتیجه رسیدن که خودشون از هرکس و هرچیزی مهمترن.

این وسط برای خیلیا مخصوصا خانم ها داشتن صورت زیبا ، پوست سرحال و شاداب از اهمیت بالایی برخورداره چیزی که تو سالیان گذشته خانم ها براش سراغ جراحی های زیبایی و میکاپ های غلیظ میرفتن.

تو این سالها اسکین کر یا همون مراقبت پوستی واقعا تونسته به این دسته از ادم ها کمک زیادی کنه چون بهشون یاد داده که چطور بصورت طبیعی مراقب سلامت پوستشون باشن.

منه دنیا تجاسم باوجود اینکه ۱۳سال پیش برای شغل پرستاری ، استخدام رسمی دولت شدم ولی همیشه به دنبال شغلی بودم که هم مستقل باشم، هم حال خوبی داشته باشم و هم درامد خوبی.

بطور اتفاقی ۱۱سال پیش تو دوره ای که هنوز این رشته خیلی شناخته شده نبود بیوتی تراپیست شدم و جالب اینجاست که این همون شغلی بود که دنبالش میگشتم چون این جوری هم میتونستم به پوست خودم برسم و هم به دیگران در داشتن پوست خوب کمک کنم و در عین حال درامد فوق العاده ای داشته باشم.

این حرفه همیشه در کشورهای خارجی پرطرفدار بوده خداروشکر تو کشورما هم جایگاه خودش رو به دست آورده. این همون زمانیه که هر کسی با آموزش خوب و به شیوه علمی شروع کنه برنده بازیه، حالا شاید بگی من که سرمایه زیادی برای شروع ندارم ؟

همونطور که گفتم مهمترین چیز برای شروع و دستیابی به موفقیت ،آموزش حرفه ایه.تو میتونی تو شروع کارت پرسنل یه سالن زیبایی یا کلینیک پزشکی باشی و تو‌ گام بعدی به شکل پورسانتی و یا اجاره اتاق با این مراکز کار کنی و کمی بعد مثل من مستقل شی و از داشتن یه مرکز با کلی پرسنل برای خودت، لذت ببری!

در حال حاضر من توی مرکزم هم خدمات به مراجعین رو دارم، هم فروش محصولات و هم آموزش به هنرجوها و تجهیز اتاق پوست اونها.

ببین چقدر این رشته جای پیشرفت داره. اگه فقط بخوای خدمات بدی از ماهی ۱۰میلیون تا ۱۰۰میلیون درامد خواهی داشت. حالافکر کن در کنار خدمات ،فروش محصول و با افزایش دانش و کسب تجربه اموزشم بدی، اونوقتیه که درامدت از ۵۰میلیون تا ۷۰۰میلیون میتونه باشه.

دیدی چه جوری یه حرفه میتونه یه نفر رو به آرزوهاش برسونه؟ کافیه آگاهانه انتخاب کنی ،عاشقانه ادامه بدی و آینده ای رو‌که لایقش هستی برا خودت بسازی .

اشتراک گذاری این مقاله در:

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *